View Single Post
Staro 15.05.2019., 12:40   #307
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Došao na posao, stavio USB s kojim sam uspješno instalirao OS na 512GB i prošla instalacija iz prve. Ali mislim da nešto nije dobro sjelo, jer se OS ruši tu i tam. Pokrenem razne testove sve OK, stisnem Windows Update, sruši se.

Pokrenem MediaCreationTool, sruši se...

Sve u svemu:



Inače, treba mi prostor na SSDu, da mogu staviti audio samplove i da ne moram čekat minutama učitavanje. Bio bi mi dosta i SATA 2TB, još bolje 4TB, ali kad je SATA 2TB skuplji trenutno od M2, pa sam zato uzeo M2 + na ovaj način mogu imati i M2 SSD i SATA SSD, tako da ne moram bacat stari SSD. Nažalost, laptop ima M2 PCIe2.0x4 brijem, 1xSATA3,1xSATA2,1xSATA1 pa mi stoga uzimanje više komada SATA SSDa nema smisla radi uskog grla SATA portova. Iako kontroler podržava 4xSATA3, kao što to biva na laptopima, ASUS je fino kastrirao na ovako kako je. Ako ćemo istini u oči, mogao bi ja još staviti jedan SSD na SATA2, jer učitavanje semplova ionako neće preći 250-300MB/s, jer se radi o brdo manjih fajlova.

Moja idealna konfa bi bila 2x2TB M2 u RAID0, oni PNY bi bili savršeni , ali za to ću pričekat malo do kupnje novog laptopa.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 15.05.2019. u 12:59.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote