View Single Post
Staro 14.10.2017., 14:59   #6
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Na preporuku kolege calypso kupio sam Oki C332dn .

Htio sam ga kupiti u Osijeku kako bi možebitne probleme i rješavanje istih putem garancije sveo na minimum , tj. kako bih izbjegao slanje uređaja u ovlaštene servise po Hrvatskoj .
Lakše bi mi to bilo riješiti u Osijeku , ali dobro .

Nazvao sam Links , ali oni ne zastupaju Oki niti prodaju njihove printere .
Zatim sam nazvao HGspot i na moj upit dali imaju Oki C332dn dobio sam potvrdan odgovor , ali moje veselje nije dugo potrajalo jer je cijena za printer iznosila 1270 kn i to za plačanje gotovinom .

Kako sam pročitao da je kolega Pomo pronašao isti taj printer negdje na netu za 850 kn ukucao sam ga u tražilicu i uistinu trgovina Supernet ga prodaje za 854 kune .

Nazvao sam trgovinu Supernet i dogovorio sa njima uvjete kupovine .
Platio sam dostavu za printer 81 kn jer je uistinu težak ( ima 22kg ) i sam printer 854 kune .
Tako da me je sve skupa izašlo 935 kuna , ali to je i sa dostavom bilo za 335 kuna jeftinije nego da sam ga kupovao u Osijeku .
Nadam se da će ovo biti potencijalnim kupcima ovog ili sličnih printera od pomoći , a pogotovo Slavoncima jer mogu uštedjeti priličan iznos u odnosu na sam uređaj koji kupuju ( približno 45% ).

Sa printerom sam zadovoljan . Radi svoj posao najnormalnije i bez instaliranih drajvera .
Valjda su Win10 to sami riješili pa ja nisam morao ništa osim stisnuti print .

Ako budem imao još neki komentar u svezi rada samog printera javit ću se ovdje i podijeliti opažanja .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote