Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 08.04.2013., 08:29   #189
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
600kn placen, nov, neotvoren. Imas na njuskalu oglas, necu stavljati link da ne bi netko pomislio...

Isplati se. I to dosta. Koristim i dalje twisticu takodjer, ostavio sam jednu za backup naravno. Kupio sam si i ovo za evic:
http://www.heaven-gifts.com/images/g...f23dbd3c23.jpg

Samim time imam i manju ecig. Evic mozes podesiti kako ti srce zeli. Dobije se i software za istu koji radi na sve 3 platforme (linux, win, osx). Cak biljezi i statistiku. Jos samo cekam da ubace i bluetooth u ovo cudo pa da upravljam istom preko smartphonea

Umjesto genesisa preporucio bih ti kayfun, ilitiga popularnu kaju. Probao sam ju neki dan od svog dilera za tekucine. Jednostavno mi svijet vise nije isti, mislim da su mi i nozni nokti dobili osjetila kad sam povukao dim iz kaje

Skupa je, poprilicno. No u planu mi je uzeti ju cim isti trosak stignem nekako opravdati zeni

Sve te razne modove ne bih bas pusio na twisticama. Nekako mi to ne lezi uz pocetnicku bateriju. Moj savjet ti je da prvo zbavis bolju bateriju, a kasnije ici na modove. Ako imas novaca da se isprsis, odi direkt na provaria umjesto evica. Ako nemas, evic ce posluziti odlicno. Cak i jako lijepo izgleda i dosta je kvalitetno napravljen
Mileni je offline   Reply With Quote