View Single Post
Staro 02.08.2007., 11:21   #35
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Citiraj:
Autor Tuna Pregled postova
hahah. a jesi osakatio tog jadnog zalmana.
velik je taj accelero tj. dugačak je. da je meni jedan takav
morat ćeš mi sve to pokazati kada dođem do tebe
Ma sam dodji, nista ja neskrivam, samo moram docekat drugu grafu.

Inace ipak nije los taj S2, kao sto mi se cinilo. sad sam se igro malo, temperatura u sobi je 24C, a grafa je u tih pol sata igre dosla do 65C. Znaci da su u sobi jedno 10C temperature vise, opet nebi prelazio 80C. Po mom ovo hladilo je i vise nego odlicno. Jos da imam nekakvo normalno provjetreno kuciste. Znaci sasvim solidno hladjenje (pasivno), tisina, jednostavna montaza (doduse i kod konkurencije je jednostavna) to je sve pozitivno, a negativno sto je velik i sto sam moro osakapiti zalmana, oni jezevi na memoriji mi se cine koda ce odpast. Nedrze bas najbolje. Kad se sjetim onih zalmanovih jezeva, koje opet nije bas lagano za skiniti.

Inace ja sam dokaz da radi na hd2600xt ddr3 iako ih nema na popisu, za ddr4 verziju neznam dali odgovaraju rupe, memoruju jezevi mogu hladiti, jedino bi nedostajao hladnjak za one regulatore kao kod nekih x1950pro. Mozda S1 ide na ddr4 verziju.

PS: Ja sam sebi uzeo dva, tako da ako zelite slobodno ih sve ostale pokupujte. A ne zadnji put kad sam spomenio grafu i nema ih, doduse nemam ni ja sad love za drugu.
Momir je offline   Reply With Quote