View Single Post
Staro 21.10.2014., 20:42   #44
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
spire sonex 6010 - kratki osvrt

dobih ga jeftino rabljenog, pa reko ajde da maknemo mb sa stola a i da ne moram stalno tražit neki metal po stolu da upalim komp

onak na prvi pogled simpatično izgleda, ima taj "gaming" look, prednji plavi ventilator, spire logo vuče na supermena i tak, solidno zgleda.

iznutra na prvi pogled sve se čini ok, iznutra je ofarbano u crno, ima čak i gumirane rupe za vodeno hlađenje, rubovi su zaobljeni - nisam se nisam se nigdje raskrvaril, napajanje je na gornjoj strani volio bih da je dolje al za novce za koje sam ga dobio ne mogu prigovarati....

cable management - katastrofa, bolje se dalo složit u naviatecu za 82 kn, kablovi se ne mogu sakrit jer nema mjesta od bočne stranice, ploču sa mugenom 2 sam jedva ugurao jer su mjesta predviđena za optički pogon i 3,5" uređaje na knap sa matičnom, kinezi su malo isfušarili rupe za nosače matične pa je teško pogodit, mugena sam morao okrenuti užom stranom prema cooleru jer kontra zapinje za napajanje i ne stane...

rezime, osobno nikad nebih dao punu cijenu za njega koliko traže po dućanima, ali za sitne novce ili ako ga negdje užicate za džabe može poslužit.....

CheCola je offline   Reply With Quote