Tema: Dell U3011
View Single Post
Staro 09.12.2011., 07:58   #37
Andymur
Premium
Moj komp
 
Andymur's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Murter
Postovi: 111
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
A kak bi znao koji je najbolji kad nitko tu nije vidio EIZO-a na djelu, za NEC-a isto sumnjam? Pitas brda pitanja, a nigdje svrhe. Za sta ti treba monitor? Zbog cega te grizu cijene 30" profi monitora od 3-4000 dolara (eura u HR)?

Pitas opcenita pitanja na koja je glupo davat odgovore. Koji je najbolji monitor? Koji je najbolji automobil? Koji je best buy... Ma bla, hrpa beskorisnih pitanja. Je_iga frende, stavi cijenu koju mislis spi_dit na monitor i mi cemo ti preporucit sto bi mi kupili, a ti odluci dal' po nasim postovima mislis da seremo napamet ili govorimo iz nekog tebi vrijednog iskustva, pa shodno tome i bar 5 procitanih reviewa odluci sto ces kupit.

I uz sve to, mozes se najcesce s tim misljenjima ... pa da ne budem prost - slikat. Recimo, meni je best-buy monitor Dell koji imam. Zasto? Jer sam si ga mogao priustit i jer mi se isplatio visestruko. Sto zbog kvalitete slike, sto zbog lakseg rada na njemu - laksi rad - manje izgubljenog vremena. A znas i sam sta kazu za vrijeme...

(imam filing da ce se javit sad netko ko je vidio EIZO 30" CG na djelu i j..at mi sve po spisku )
Bolje pitat nego skitat.
Andymur je offline   Reply With Quote