Tema: Dell U3011
View Single Post
Staro 08.12.2011., 12:18   #34
Andymur
Premium
Moj komp
 
Andymur's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Murter
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Oprosti na inzistiranju, ali zapravo i nisi

Prvobitno pitanje ja naslutilo da ne shvacas razlike, ali sad vidim da si jako brzo preletio, ako i dalje pitas stvari koje pitas. Pa cak i gdje se mogu vidjeti, jer sve je spomenuto u temi.

Zato se nisam libio ni pokusati objasniti nesto vise. Interna kalibracija/proofing... i sve ostalo u svemiru precizne boje, nema svrhe da pretrazujes.

Ne mislim ni trunke ironicno, vec zato sto samim pitanjem dajes odgovor sebi zasto nije za tebe. Dakle ne razbijaj glavu cijenom
Hvala, cijenim konstruktivnu kritiku kad je ovako dobronamjerna...ja nisam rekao da se kužim previše u ovo ali daljnje istraživanje ove teme me zanima pa vidim da ste vi upućeni i da žustro se zauzimate za EIZO. Zanima me slijedeće ako bi mi možda nekim mogli objasniti. NEC PA 301W i NEC PA271W mi se čine jako dobri po svemu što ja mogu shvatiti mojim malim razumijevanjem pa me zanima Visage da li je vama bolji taj ili EIZOV CG275W i zašto? I zašto je kalibrator ugrađen u Eizo koji ne iskorištava pune performanse monitora -po tome je bolji izbor onda, čak u njihovoj liniji SX2762W-BK koji nema ugrađen kalibrator. Te zašto 30 inchni Eizotovi monitori nemaju display port?... i baš me zanima koji je po vama danas najbolji monitor te koji bi bio best buy?..SX2762W vs pa271w koje su vaše misli o tome?

Zadnje izmijenjeno od: Andymur. 08.12.2011. u 21:46.
Andymur je offline   Reply With Quote