Tema: PayPal
View Single Post
Staro 13.09.2020., 12:54   #3174
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
samo da ja podjelim svoje iskustvo, 23.08. skuzim na Visi ex. amex da imam od paypala skinute neke 4 transakcije. odem se ulogirati ne mogu, napravim restore passworda, ulogiram se, imam 4 transakcije prema Xsolla Inc. po 49,99$. Kontaktiram ih, kazu nema nista cudno sa acc, odbiju mi reklamaciju, pokrecem dispute za povrat novaca, trazim info od kud su napravljene transackije, iz koje zemlje i neki konkretan info. kazu ne smiju otkriti povjerljive podatke. kontaktirao sam i Xsolla Inc. Uglavnom kao paypal pokrenuo dispute i za par dana dobijam odgovor da odbijaju isplatiti, nek se zalim nekom drugom i upucuju me na faq, privacy and security bla bla.
Uglavnom, kontaktirao sam PBZ Card mailom, zvali me kroz koji dan rekli da su napravljene transakcije 4 kom u 15min, blokirali karticu, poslali novi pin i novu karticu i proslijedili dalje sluzbi za kraticne prevare. za par dana mi isplatili novce na tekuci, onda sam dobio i potvrdu od Xsolla Inc. da mi je odobren povrat sredstava. Uglavnom PayPal se bas i nije iskazao..
e da, kupljene su bile 3 asseto corse i 1 neka igra na B srednji vijek nesto..
Spirit je offline   Reply With Quote