View Single Post
Staro 20.01.2020., 21:15   #1
nikola01pz
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Os
Postovi: 16
Odabir fakulteta (TVZ vs FERIT)

Pozdrav, nisam našao neku određenu temu usporedbe ova dva fakulteta, a dvoumim se između njih.
Te se nadam da ne kršim neke smjernice kreiranja postova.
Ukratko, maturant Tehničke škole, smjer Tehničar za računalstvo, prethodne razrede prolazio sa: 4.57, 4.64, 4.62, a ovaj bi isto tako nekako trebao biti.. Nisam baš zagrijan za puko programiranje i mogu reći da me elektrotehnika ipak više zanima pa ako netko može usporediti:
Elektrotehniku na TVZu i na FERITu
Doduše, drugi odabir mi je računalstvo na ta dva faksa pa ni ta usporedba, ako netko ima vremena, ne bi bila loša.
Plan mi je bio prediplomski, a ovisno o situaciji nakon te tri godine, mogućnost nastavka na diplomskom.
Uz to sve ciljam na studentski dom, u koji bih trebao upasti sudeći po ocjenama i raznim dodatnim bodovima.
FER mi je nekako prevelik zalogaj za mene, a čini mi se da osim tog svetog trojca nemam neki drugi izbor.
Još jedna stvar koja me progoni, ljudi koji su završili FER/FERIT smatraju TVZ manje vrijednim i stalno ističu riječ "veleučilište".
Ako netko ima iskustva sa studentskim domom, studentskim poslovima, predavanjima, sve informacije su dobrodošle..

Zadnje izmijenjeno od: nikola01pz. 21.01.2020. u 05:52.
nikola01pz je offline   Reply With Quote