View Single Post
Staro 21.11.2020., 11:40   #2760
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Pa kod svake promjene DAG-a trebaju biti druge gt vrijednosti tako da mi kod svake promjene DAG-a padne hashrate za ugrubo 10-12 MH/s po rigu
Onda ugasim miner i opet ga pokrenem, traži opet gt vrijednosti i hashrate je kako treba biti... Ali ručno to kod svake promjene DAG-a raditi je muka
Citiraj:
It is also important to use auto-tune (do not specify -gt values in the command line) because the optimal -gt value may change with each new epoch, and will definitely be different than before.
Kužiš?
Stavio sam dagrestart 1 bio i opet kod promjene epocha je hashrate pao, nije restartao miner nego sam morao ručno sve gasiti i opet pokretati

EDIT:
Mogao bi problem riješiti sa minrigspeed naredbom i reboot.bat da mi restarta rig pa ubacim minera u startup da se pokrene, ali je ovo sa dagrestart elegantnije kad bi radilo čisto iz razloga jer mi jedan rig nešto kenja i kod restarta windowsa mi ponekad prepozna samo 4 grafe, pa 5 i tako, moram ga 5-6 puta restartat dok ne prepozna svih 6... A riseri su ispravni, ploča je ista kao i na svim ostalima itd.
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu

Zadnje izmijenjeno od: maXonja. 21.11.2020. u 12:13.
maXonja je offline   Reply With Quote