View Single Post
Staro 11.01.2019., 13:20   #621
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Prije uzimanja MaxTV-a (što je usralo sve), imao sam 20/4 i sve preko toga je rušilo modem.

Zvati prodajnog predstavnika prije isteka ugovora ili čekati da istekne, pa onda?
S obzirom da imaš samo bakar proveden, onda ti je izbor dosta sužen. HT je iz mog iskustva onda generalno najbolja opcija (brzina, pouzdanost, ping), samo se treba izboriti za dobar deal.

Sama brzina ovisi koliko si udaljen od centrale, ja sam dosta blizu pa sam mogao dobit maximalni 50/10 kolko trenutno daju na bakru.

Ako ti još traje ugovor, najbolje možda probat preko službe za zadržavanje korisnika (pozovi se na ponude konkurencije), a kad istekne možeš vidjet s prodajnim predstavnikom (oni mogu ponuditi paket internet+telefon za 149 + još neke pogodnosti, ali mislim da je bio uvjet da prelaziš s nekog drugog ili nemaš provajdera u tom trenutku tj. novi korisnik).

Ostali provajderi, ako nisu provukli nešto svoje, koriste HT-ovu infrastrukturu i ne mogu ponudit niš bolje od HT-a. Sjećam se da mi je tadašnji b.net/vip ponudio mrtav ladan 4mpbs down.

Bežični net nije neko rješenje ako ti je stalo do online gaminga, al teoretski možeš dobit veće brzine ako ti je to prioritet nad pingom/stabilnosti.
nub je offline   Reply With Quote