View Single Post
Staro 11.10.2014., 11:25   #55
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Uredu, daj prijedlog što bi po tvom stručnom mišljenju trebalo učiniti?
Da navijači vode klubove i repku? Može, nema problema. Postoje procjene koliko što košta, neka se privatizira, kupe se dionice i vozi.
"Navijači" koji pale baklje i uništavaju tuđu i svoju imovinu osobno mi spadaju u kategoriju terorista i bandita i u skladu s time je policija kamilica kakva bi trebala biti.
P.S. to je isto kao da "puk" želi upravljati hrvatskom energetikom ( vodama, šumama i sl...)

Kaj sam ti reko glede krumpireka i bjelovara,drž se ti toga i ostavi nama nogomet.

I normalno da "puk" mora držati Hrvatsku Energetiku,to je od države Hrvatske,mi "puk" biramo vlast(kolko uspješno otom potom) a vlast stavlja predstavnika na upravljanje energetskim sektorom. Kad puk nije sretan,predstavnik se smjenjuje s vlasti i ide novi,po odluci puka. To šta ti i onaj tvoj seljober koji nam tu truje ZG zrak smatrate druge metode pogodnijima(mito korupcija i bezakonje) to je samo stvar kućnog odgoja i mentaliteta roditelja. Jednom lopovi...uvijek lopovi.

BTW,znaš li da taj tvoj seljak dozvoljava svojoj plaćeničkoj bandi sa sjevera legalne bakljade?
trouble je offline