View Single Post
Staro 29.02.2012., 18:32   #91
lordVerdranius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
Citiraj:
Autor Elpresidente1 Pregled postova
Gle naši distribureri (Altpro i Primotronic) nisu firme koje imaju tu ponudu i neki lager i sl. nego naručuju direkt sa farnella (altpro) il rs (primotronic) za tebe šta god tamo ima.
Dakle ti naručiš od njih oni iz engleske, dođe kod njih i ti pokupiš il ti pošalju i platiš. A ti nemaš inkomodacije sa carniom i sl. neznam jel ti uopće žele slat iz engleske bilokak drukčije.

J..ote zbrjekali su stranicu s ovim, a ja trebam invertora nekih.
Pa to me i brine...
Zato ga želim naručiti sam, i izvana!
No opet ne znam što sa tim shipping-om...
Jer kažem, na Newark-u mogu dovršiti i submitati sve, ali što nakon mjesec dana? Dali će mi doći još naplata kojih 80$ samo za jbn shipping? Kužiš?...
Nadam se da će mi netko odgovoriti od njih na to pitanje...
Jer na samoj stranici od RPi ništ "pametnog" ne piše, osim ajde, bitne stvari, a ta je da će imati dovoljno uređaja da se sve ljude udovolji... I hope so...

EDIT: Ovako, naručio sam RPi preko Farnella Export-a... Nadam se da će sve ići normlano sada... Platio sam karticom vrijednost 250kn... Te se nadam da je to cijela cijena sa shippingom kao što RPi-ovci kažu na svom Twitteru, te da neće biti još nadoplaćivanja kasnije!
Uostalom, dršte fige da sve sada uspije i da mi za mjesec dana na adresu stigne jedan RPi
A eto... Ćemo vidimo!

Zadnje izmijenjeno od: lordVerdranius. 29.02.2012. u 18:53.
lordVerdranius je offline   Reply With Quote