View Single Post
Staro 29.03.2011., 21:54   #75
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Bolje je kupiti bolju MBO radi bolje regučacije napona 8+2 u slučaju Asrock 880G Extreme3 ili 890GX Extreme 3 koje se razlikuju u nekim sitnim stvarima i opcijama u bios-u.Tako da bilo koju od ove dvije MBO kupi neće pogriješiti, a Phenom će bolje raditi Osobno nebi išao na neku slabiju MBO od ovih navedenih.I ukoliko uzme Ati grafu može staviti još jednu u ceossfire jednog dana.

Potpis.. Upravo zbog tih razloga sam mu i preporucija 890gx (samo mi se nije dalo pisati po ko zna koji put zasto )

@Castiel

Uglavnom, nemas sto brinuti sto se tice proca.. Taj quad je i vise nego dovoljan za bilo kakve igre, i osobno bi uvik uzea jacu grafu i nesto slabiji proc nego obrnuto - cisto zbog cinjenice da sve danasnje/buduce igre vise opterecuju grafu tj. optimizirane su da vise workloada daju grafi nego procesoru. Znaci igre ce ti ici bolje (i to ne mislim na 1024x768 reze vec hd naravno) i sa jacim detaljima na takvoj soluciji nego na slabijoj grafi uparenoj sa ne znam kakvim intel procesorom (makar on imao i 16 jezgri)...

@DiRT
Da, cak i ja znam faliti u brzini pisanja
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 29.03.2011. u 22:36.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote