View Single Post
Staro 11.06.2018., 14:14   #2217
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Nevezano za ovaj review, sviđa mi se lik

Poslano sa mog SM-T555 koristeći Tapatalk
Review je super, ali ne slažem se s likom u više stvari.
Onaj "AI" u kameri je smeće, ne kod ovog moba već generalno, prepozna koje boje ima najviše i onda je boosta ma de odj...te, stavite veću bateriju u te mobov više i prestanite kopirat apple u najretradiranijiim stvarim u svemiru (noč).

Dalje, nisam ni znao da su makli prower button iz fingerprint-a, pa po tome je LG poznat, zbog toga sad kad je moj bio na servisu nisam kupio drugi mob jer mi to jako odgovara.
Još da maknu wide-angle kameru i to komotno mogu bit k-plus mobiteli jer nemaju ništa više po čemu su bili specifični.

Opet spominjem noč, njemu se to sviđa, znači ne da je ok, već on to voli, wtf. Nadao sam se da će barm google ostat vjeran tim bezelima malo većim i dual front-facing zvučnicima, al eto ga noči i na pixel 3, puj.


S ostalim se slažem, ali ovo su stvari zbog kojih je LG ošao u prosjek, po ničemu skoro više nisu drugačiji.

Edit: imam osjećaj da će ti nočevi još godinama bit po mobovima jer rješenja koja se trenutno nude za slušalicu, kamere i senzore bez noča su loša.
Ako samsung izbaci pošten mob bez zakrivljenog ekrana i noča, to mi je idući mob sigurno. Smrt noču, sloboda narodu.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: ShebY. 11.06.2018. u 14:20.
ShebY je offline   Reply With Quote