View Single Post
Staro 03.01.2018., 16:03   #4518
brada65
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Bas tako.
Ovdje apsolutno nije stvar u lovi. pa yebote prije navale ovih media boxova samo HTPC mi je kostao preko soma€, a samo antec kuciste preko 500€ ... ali trenutno ne postoji platforma (ili ja ne znam za nju pa me prosvjetlite) poput libreeleca, a koji htjeli mi to ili ne, radi fantasicno brutalno dobro na određenim kineskim boksićima poput famoznog nexboxa a95x.

Ako postoji hardvare koja ce objediniti ovo:
- da je Kodi/libreelec
- 24p mod
- da slika nema judder, jittere i ostala sranja
- da se rezolucija uvijek sama presalta i sinhronizira za izvorom
- visekanalni HD zvuk
- stream mojih kolekcija sa NAS servera
- stream glazbenih kolekcija sa NAS servera
- IPTV
- kodi stream addonse serija i filmova uz lijepe librarys sa opisom filma, trailerom, coveom i backdropsima
- kodi torrent stream i DL posto je to jedini izvor prave HD slike i pravog visekanalnog HD zvuka
- daljinac koji radi brzinom munje
I to sve radi zadnje 2 godine ... na nacin "da bi prstom maka" ono ... koristis i zaboravis odakle to sve na ekranu.

Ovo sam istresao brzinski iz rukava, ima tu jos kojkakvih blagodati ... ako postoji kakav player, tj. hardvare sposoban za ovo sve, molim prosvjetlite me.

Kodi na androidu kao media player je nuzno zlo ili neznanje da moze mnogo bolje.
Libreeelec je mama.
Ja imam andorid media player sa kodijem, gledam filmove uglavnom u 1080p spojen na 55" philips sa 4 metra udaljenosti i slika mi je odlicna. Sve ostalo je preseravanje...
brada65 je offline