View Single Post
Staro 10.10.2008., 00:28   #43
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor mef Pregled postova
ok , vidim da svi kazete da sam kriv , jesam , jer sam mislio da je bitan samo ukupan ratio , koji mi je bio , da ponovim , veci od 3, a ne pojedinacni , na izlistu je vecina toga free , nisam znao da je za to bitan pojedinacni ratio , kad se download ne racuna , ali evo , sad sam nesto naucio!
a i mislio sam da je h&r , kad ne drzis seed dovoljno dugo , a ako pogledas , neke stvari drzim po mjesec-dva , sto je isto krivo , tako su mi modovi objasnili , jel onda ljudi misle da ima izvora , ali ako ih imas 10-20 kao ja , uz moj upload od 256kbs , onda je to sporo!
Nisi napravio ništa loše,niti si napravio h&r na ijednom od ovih torenata koliko ja vidim. H&R napraviš kad ne odseedaš minimalni period(72h) ili do prihvatljivog ratia(0.8) nakon što skineš torent.
To što svaki mod na THRu ima svoju definiciju h&r je druga stvar,nemoj ih shvaćati ozbiljno. Npr. to da ratio na torentima mora biti 0.6 je najobičnija glupost,jer to nigdje ne piše,a ako i negdje piše onda je glupost još veća jer bi 99 % usera trebalo imati warn ili biti banano. Problem je što su oni neozbiljni,napišu jednu stvar u pravilima(dovoljno je seedati 72h,nema govora o ratiu po pojedinačnom torentu) a rade potpuno drugu-banaju tebe jer po subjektivnoj procjeni moda ne pridržavaš nekih samo njemu poznatih izmišljenih pravila.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote