Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 13.01.2018., 20:26   #9196
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
Evo kupljen Yamaha RX-V483 i DALI Zensor 3 u elipsu komplet za 4999kn, mislim da novo za manje se ne moze naci...a ostatak ce na red kada otplatim ovaj komplet

Evo sada se bas zvucnici lagano usviravaju
Ajde javi dojmove, kad se malo usviraju zvučnici??

Frend mi isto baš gleda taj komplet i misli si uzeti...tako da mu znam prenijeti dojmove...a mene baš zanima kako zvuči taj zensor 3

Btw. ja isto imam dali zvučnike (zensor 7, zensor vokal, i zensor 1) i kada sam slušao prednje (zensor 7) u nove boje zvuka, jako su mi se svidjeli....iako moram priznat da nisam nikad kod kuće dobio taj zvuk kao što sam kod njih slušao...tamo su mi puštali sa nekog yamahinog stereo pojačala a ja doma imam marantz reciever (sr 5008), tako da mislim da ipak vrijedi ona da je bilo koje stereo hi-fi pojačalo bolje od recievera...

Za subwoofer bih ti preporučio nešto drugo (ja sam isto gledao DALi, ali sam na kraju odustao), za isto toliko novaca:

B.K. Electronics P12-300SB
http://www.bkelec.com/HiFi/Sub_Woofers/P12300SB-FF.htm

Imaju jako dobre recenzije po internetu, i ne mogu se kupiti nigdje osim kod njih u tvornici, ja sam sebi uzeo jači model XXLS 400 i dosta sam zadovoljan... u slučaju da se zainteresiraš, mogu ti preporučit trgovca na ebayu koji ih prodaje nešto jeftinije (kao grade B, ali u biti nov novcat subwoofer) i meni je to iz engleske došlo za 3-4 radna dana...
hrca je offline   Reply With Quote