View Single Post
Staro 31.10.2008., 13:22   #108
lnsomnia
flatbed printer
Moj komp
 
lnsomnia's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 58
HP 6735s ZM 82

Radi se o ovom modelu:
velik slika:
http://www.newtechnology.co.in/wp-co...otebook-pc.jpg


AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-82 2,20GHz,
2048 MB,
15,4" 1280x800 (WXGA),
SATA 250 GB,
int. UMA ATI MR HD 3200,
DVD±RW,
1x 10/100 Ethernet,
56k modem,
802.11a/b/g/n,
Bluetooth,
USB 2.0 4,
2,5 kg
Pa da pocnem:
Vizualno mi izgleda odlicno. Tipke su ok nemam nikakvih zamjerki.
GRIJANJE- Amd je, ipak nije hladan kao c2d tako da se ne moze igrati cod i drzati ga u krilu. mislim moze se, nije vruc da se ne moze drzati ali kamo cete s misem. mozda oko 50-55 stupnjeva bi to bilo.
Kada se ne radi nista 3D brzina proc se spustit na oko 500mhz ili tak nes i onda vise nema grijanja stovise bude poprilicno mlak.
BATERIJA- ja uspijem odigrat jednu dotu s njim kad je napunjen do kraja i upaljen je wireles i ne stedim na svjetlu. tak da oko 1.30h max sa punim optercenjem. kad se stedi nemam pojma mozda oko 3 max.
Buduci da je puma platforma jednog dana bi se na njega mogla pristekat i eksterna grafika, premda to malo umanjuje mobilnost i vjerojatno ce kostat kao suho zlato ali se cini zgodno.
ZASLON - Loš.. Mislim loš ali to je tak na tim TN ili kak se vec zovu matricama, los je u smislu da kad gledam ak se micem gore dolje da mi se kontrast mijenja dosta naglo. ima mali kut vjerojatno ili tak nes. nije to nista strasno boje su super i kad se namjestim slika je ok, ali ak radim na stolu pa se izvalim na krevet moram si zakrenit zslon prema dolje.
GAMING - Ima oko 9000 3D markova 2001(to mi se uz windowse instaliralo pa sam bas pogledao). U radu je tih(gotovo necujan) i nemam nikakvih zamjerki na njega.
SVEUKUPNA OCJENA - 9/10
+ Jeftin, dobre performance, dosta prikljucaka, dosta dobra baterija
- malo se vise grije, ekran s malim kutem gledanja

Eto toliko od mene
lnsomnia je offline   Reply With Quote