View Single Post
Staro 11.12.2008., 22:59   #25
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Iako nisam pod jakim dojmom,al nisam ni razočaran ssd-om,da se razumijemo nije razlika nebo i zemlja naspram hdd-a,naravno postoji al ne tolka,mislim za tu cijenu ssd-a i taj rank ssd-a,je čist ok,lag hmmm,pa mogu reč da postoji na prvu loptu se to ne vidi,al nakon kaj sam updetal vistu ipak se lagano osjeti ona zadrška,(sad čekam da sp1 povučem pa da vidimo kopiranje fileova)i napucal ga programima i dela čist ok ssd,mada sam iskopčal superfetch,i indexing service.Istina nisam impresioniran,al to i nemrem očekivat od njega al nisam ni razočaran,istina je da sam ipak malko bolje očekival,al vjerojatno i ova vista ima prste u tom,pošto xp bolje dela,zamjetno.Nisam još probal više operacija odradit,al budem i to s vremenom,sve u svemu,bolji je od mog harda kaj se vrti na 5400 okretaja i kaj mu je trebalo pun kufer vremena da pokrene ono kaj sam htel..
EDIT:skida se sp1 pa bumo vidli kakva nam donosi "poboljšanja"u vidu kopiranja,i još nekih stvarčica.To je to ukratko od mene,al ipak mislim da treba proći neko vrijeme da vidim kak to sve funkcionira i da donesem zaključak..
zvonac je offline   Reply With Quote