View Single Post
Staro 13.07.2010., 11:26   #21
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Amt98 Pregled postova
Ma klasika. Ja sam imao problema kad sam uzeo HB kod njih. Trebalo je ići plaćanje preko trajnog naloga, otišao u banku i sve sredio pa onda kod njih provjerio i sve je trebalo bit ok. Prošlo mjesec dana i dolazi opomena da nije plaćen račun. Vozaju me da je kriva banka, a oni da je kriv VIP i na kraju VIP prizna da je bila greška neka u računovodstvu, ali da je sad sve u redu.
Opet dobijam opomenu i sljedeći mjesec i žalim se VIP-u, a osim toga i imao sam problema s spajanjem u to vrijeme jer su nešto radili na mreži. Naravno da je banda lopovska uredno sve naplatila i nisu se ni ispričali iako tjedan dana nisam mogao koristit net. Treći mjesec konačno nema opomene, ali opet problemi sa spajanjem. Nakon toga sam fino odustao jer sam konačno dobio mogućnost uzeti Bnet.
Je, imao sam i ja HB te nakon sto su mi i drugi htjeli zamjenit lijepo sam napisao zalbu u HAT, Drzavnom inspektoratu i jos njima.
Uz sve taj isti HB je bio registriran pod totalno drugim proizvodom te su na kraju oni meni isplatili lovu, a ne ja njima. Najjace mi je sto su razlog prekida naveli kao da se nalazim na "mikrolokaciji" te da zato nemam signal, a nalazio sam se skoro pokraj njih u strogom centru Zagreba!
Ako netko ikada bude htio prijevremeno prekinuti ugovor sa njima, budem nasao svoju tuzbu koju sam podnesao i prolazi vam 101% jer su sa HB krsili jako puno zakona.....a vjerujem da se nije nesto sada previse promjenilo.
To samo pokazuje da uvijek ima netko "visi" od njih!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote