View Single Post
Staro 12.09.2016., 15:46   #59
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Evo da napisem nesto nakon par dana koristenja Vivax TPC-701 3G par dojmova, kao prvo cijena od 550kn je po meni vise nego ok koliko sam ga platio, a i ovo mi je prvi tablet u zivotu, pa nisam htio puno novaca potrositi u startu, i jako sam zadovoljan, ono sto meni treba radi savrseno, citanje maila, slusanje muzike, FM radio je odlican, u Slavoniji vatam nekih 15tak radio stanica u zgradi, na otvorenom ide i preko 30 radio stanica (bosanci rules), i mogu slusati radio na onaj jedna zvucnik, zvuk nije los uopste, malo je visok ali na 75% je cito ok, filmovi/serije rade bez problema, .avi .mp4 i .mkv cita bez stekanja, najvise sam probao 720p, budem probao .h265 i 1080p kad budem stigao, bas me zanima kako radi

posto imam samo stariju sim karticu od Vipa (6+godina) nebih znao zasto mi neradi 3G net preko tableta , to jos nisam skuzio, mozda treba novija (narucio danas preko web shopa free novu pa budem probao), zvanje i pricanje preko 3G tableta radi kao i spajanje preko wi-fi na smarthphone pa na taj nacin surfam

i da, citanje stripova je odlicno, Alan Ford je na tapeti trenutno
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote