Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 28.01.2010., 10:09   #49
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Tako je. Savrsen za Windows usere
Ruzan hardware, ruzan software (totalno ne primjeren za touchscreen)
Vjerujem da je Touchscreen jako dobar (kao kod htca) cim su stavili sastrane neku hibridnu verziju trackpointa. Ima vise featura ali djaba kada nikako ne radi. I nikad nece imati konkurenciju koja ce se zvatii next Archos killer
http://www.youtube.com/watch?v=1544BOSDlcw
Kad je otvorio explorer shvatio sam zasto je Archos tu di je.

Apple nije htio napraviti laptop/tablet sa touchscreenom koji ce vrtiti Leoparda gore. Da su htjeli mogli su. Ali zato je Apple - Apple a Archos - Archos.
Poanta iPada nije multitasking na touchscreenu "for sake of the touchscreen."
Kao sto je onaj Toughbook koji je Mad Duke stavio na prijasnjoj temi. Tamo je Touchscreen stavljen samo da bi se ubacio jos jedan bezvezan feature Windows userima koji uopce nije praktican. Isto kao sto je htc uzeo "slide to unlock" od iPhona (najbolje eliminira slucajno otkljucavanje u dzepu ili torbi) i pretvorio to u slide u lijevo da prihvatis poziv a slide u desno da odbijes. Samo da izgleda kul i nema svrhu. Kao i zoomiranje slike na htcu. Napravis mali krug na mjestu na kojem zelis da ti zoomira sliku. Pa nije pinch izmisljen zato sto kul izgleda nego zato sto je najprirodniji i najlogicniji nacin da se zumira slika. Apple nije blesav da napravi macbook u tablet obliku samo da bi bilo kul upravljat sa njime pomocu prsta.
iPad bi vise trebalo gledati kao konkurenciju Kindlu jer svi izostavljaju jednu bitnu stvar. iBooks, odnosno iTunes za e-knjige

Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
Iphone je izlaskom napravio veliki boom, koji je neposredno nakon izlaska splasnuo jer nije bilo mogucnosti slanja mms-a, mnoge su stvari bile glupo limitirane...
I to mi je toliko zao sto su naknadno stavili mogucnost mms-a. Pravi Windows useri, pored mejla ce izabrat mms koji niko ne koristi. Ali samo da ima featura. Samo da mi prepoznaje glas, prepoznaje otiske, samo da se moze koristiti kao usb storage itd..



Edit: e da najbolje je kad mi je na onom gore videu lik za iPad killer rekao: u need software to flip the screen. ahahaha

Zadnje izmijenjeno od: Moree. 28.01.2010. u 10:22.
Moree je offline   Reply With Quote