View Single Post
Staro 01.12.2018., 00:20   #7831
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kolega je napisao ovako:



Znači, ako već uspoređujemo s autima. Da imaš 50 000EUR za auto, kupio bi Golfa II, ne? Ne treba ti Q7, isto tako vozi od točke A do točke B kao i Q7...
Ako daješ već dosta love za nešto, očekuješ od toga nešto više. Barem je tako kod mene.
Da je on napisao imam 2500kn, htio bi 1440p, ne bi bilo nikakvih problema preporučiti GTX1060 ili možda RX580. Nitko mu ne bi rekao, nemoj kupiti RX580, nećeš imati 60 FPS-a lockanog, jer čovjek nema izbora, ograničen je financijski. Dobiš ono što možeš platiti. Ali ako već financijski cilješ u vrh, zašto to ne bi dobio?
S druge strane, da je rekao 1080p, ne bi mu preporučali 1080/2080 jer su realno overkill (ne slažem se s tim), pa mu onda ne bi trebala. Ali ovako, 1440p, ne postoji overkill.
Davno smo nekako izasli iz te price za kolegu sta njemu treba i okrenuli smo se teoretiziranju da li je RX580 ok ili nije ok za 1080p i 1440p i poceli smo traziti iznimke i slučajeve kad eto dolazi do pada FPSa ispod 60 i sta ja znam
..trazimo dlake u jajetu..

Gle, ja prvi priznam da imam komplekse, jbg PC hardware to mi je hobi i pretjerujem kako god okrenes. Malo te komplekse bolje kontroliram mozda od tebe, ali nema veze ne osudjujem ..samo zelim da se stvari stave u realnu perspektivu

By the way meni neki dragi portali vise ne testiraju na ultra detaljima nego na high.. a cak su poceli nabacivati slike da se vide razlike izmedju ultra, high, medium, low.. ..prouci malo, biti ce ti zanimljivo vidjeti kako i tebe i mene vuku za nos.. a mi cak i nesto pratimo i trebali bi to lakse "prepoznati"

cak mi je bilo super kada je neki dan HU razotkrio u istina starom odronu od enginea ali u novoj igri fallout76 da su sjene na high bolje nego na ultra
..pa ti vidi kako ti je tvoj ultra "bolji" ..i jos su uz sve to ukazali da igra moze raditi iznad 60 FPSa ali da ima vise stuttera nego dok lockas na 60 pa ti vidi
mislim da - igra ima buggova do bola, ali nije ni prva ni zadnja takva zbuggana .

sve u svemu, za one koji citaju, tko ima para neka trosi i kao sto ti kazes nema overkilla ,
a tko zeli ustediti a lijepo se igrati - da MOGUCE je i sa recimo 1060 i sa rx570 i slicnim grafickim karticama, bez straha ,
ide i u novim najzahtjevnijim naslovima uz mozda neke kompromise, ali svejedno vrlo zadovoljavajucu igrivost..
rx590 je tu kako je nedavno brko spomenuo dosta dobro uletjela gledajuci performanse, iako ocekujem korekciju cijene na nize
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 01.12.2018. u 00:41.
Eladio je offline   Reply With Quote