View Single Post
Staro 30.11.2018., 12:33   #3655
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor croshad Pregled postova
Od kvalitete mi je bitno jedino da je dobro spojeno, da nema rupa i da se bar malo potrude s gumicama za vibracije. Oaj Zalman kojeg imam je šrotix kategorija, pa izgleda i radi ko novo nakon 5 godina. Jedino što je RL06 zbog tih materijala lagano, možda to doprinosi vibracijama. Fan control se snađem.
Još ću malo pogledat, thermal performance mi je najbitniji, a ova kučišta danas gledaju uglavnom buku i izgled, pa ako i dobro hladi super. Hvala na review
Thermalsi su ti dobri jer je kučište testirano sa defaultnom brzinom ventova,kojih imaš 3 naprijed i jednog otraga ,i koji se vrte brzo.Naravno da je temperatura dobra,ali je i buka poveća.Kod fractala buke nema,a thermalsi nisu puno viši,ali zato imaš kontroler ,pa se i to da riješiti.Nemoj ga uzimat ,jer ćeš ga brzo mijenjati.Kao što sam i sam.

Pitanje za vlasnike ovog Fd c mini.Vidim na netu da se ovaj hhd kavez može skinuti?
Meni bi to bilo bitno,jer mi napajanje pojede dobar dio prostora otraga,pa bi bilo idealno da ga mogu frknuti ,em zbog grijanja em zbog lakšeg cable menagmenta.Riješio bi ove dvije toshibe i stavio ssd otraga i to je to.
Ps:Ok,našao tutorial,tako da ide van ,a gore ssd,tako da bude super što se prostora tiće.
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 01.12.2018. u 14:16.
emilblomsky je offline   Reply With Quote