View Single Post
Staro 27.04.2018., 12:00   #82
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Sta je po tebi poslovnjak? Lazov u odjelu, koji prica floskule? Jesi svijestan koliko je takvih u firmama? Top management 10% max. Koji k je tebi s tim poslovnjacima. Sta pricas ti?

Dali si svijestan sto stoji iza novih tehnologija clouda? Isti taj cisco, isti taj server koje ti zelis zapaliti, isti taj storage system. Pa daj se urazumi. Zato sto je netko napravio SD-WAN (I Cisco, i Velocloud i svi ostali) da vise nema mrezne opreme u prici? Seniar management je najnezahtjevniji korisnik u cijeloj kompaniji. Taj hoce lijepi tablet i novi mob. Eto ih kod mene 2000 u HQ. Das mu novi mob i miran je godinu dana.
poslovnjak je onaj koji radi u core businessu. to sto si ti alergican na njih, to je druga stvar. vjerujem da imas razloga, no moras znati svoje mjesto, jer na kraju krajeva, biznis vodi pricu, ne mrezni admini.
da se ne ponasate ko da sve znate i ne mistificirate IT, vec pruzate informaticku podrsku poslovanju u skladu s vremenom i tehnologijama, onda bi imali i drugaciji tretman i razumijevanje.
ovakvi napadi na mene su cisti dokaz zasto biznisu IT precesto ide na nerve.
ivo_k je offline   Reply With Quote