View Single Post
Staro 28.10.2010., 19:38   #105
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
RM Accessories). tako da ako još nekome treba, dogovorite se i najbolje sve uđuture da pokupite. Savjetujem da požurite jer su cijene takve da mu se e-store lako počisti vrlo brzo, a Thermalright nije baš brz sa isporukama i rekao sam mu da ima jedna ekipa iz Hrvatske koja je zainteresirana za 7-8 komada, tako da vas i očekuje. samo se dogovorite ko će pregovarat i plaćat.
eto, nadam se da sam pomogao.
-->
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Evo jedan...

Mux120 bolji od Noctue NH-D14
uuuu,dobro je da se nisam predomislio mislio sam uzeti Noctuu jer su koštale isto, i Venomous i NH-D14

Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Minimalna kvota postignuta, sad čekamo da nam se dobavljač javi
Drugovi, ako ste još zainteresirani za BTK-ove Venomouse, ima jedan e-store u SAD-u iz kojega mi je za 4 dana stigao Venomous X Black. Prvo sam naručio Venomous X, pa nije bilo, pa mi je posalo crnog za iste pare. lik je fenomenalan, Gary Stofer. Čak sam mu rekao da mi stavi na račun 25 dolara za VX-a da ne moram platit carinu sve prošlo bez beda.
e-store možete naći na http://www.sidewindercomputers.com/
njegov e-mail je worldwidesales@sidewindercomputers.com

uglavnom, malo smo popričali i veli mi da ima cca 15 Venomous BTK-ova na lageru, a da će tek danas tokom dana staviti na sajt, jer ih inače na sajtu nema. (Air Cooling --> RM Accessories). tako da ako još nekome treba, dogovorite se i najbolje sve uđuture da pokupite. Savjetujem da požurite jer su cijene takve da mu se e-store lako počisti vrlo brzo, a Thermalright nije baš brz sa isporukama i rekao sam mu da ima jedna ekipa iz Hrvatske koja je zainteresirana za 7-8 komada, tako da vas i očekuje. samo se dogovorite ko će pregovarat i plaćat.
eto, nadam se da sam pomogao.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 28.10.2010. u 20:07. Razlog: BTK info dodan
Brko je offline   Reply With Quote