View Single Post
Staro 08.07.2017., 22:51   #130
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Citiraj:
Autor Srky Pregled postova
Koju verziju imate, kinesku ili "englesku"? Navodno na engleskoj ne radi Mi Fit i synca Stravu, a na kineskoj osim što je sve na kineskom radi Mi Fit, vidim postoje i načini da se prebaci iz jedne verzije u drugu...
Da li se podaci mogu izvuć u GPX format sa sata?
US verziju. Radi oboje, Strava i Mi Fit. Strava synca samo GPS activities. Mi Fit sve al Mi Fit ima bug. Ako zakasnis sa syncom (prodje ponoc) onda ne zabiljezi streak (goal for daily steps). Mi Fit ponekad ne prikazuje mapu, tj. bude Google na kineskom i samo sivo umjesto mape. Al nije mi se to vec dugo dogodilo tako da je moguce da je rijeseno.

Inace procedura za sync oboje je instalirati prvo kinesku Amazfit app, pair watch, onda Mi Fit, pair i nakon toga update Amzfit app sa official play store da se dobije Strava.

Zanimljivo, prelaskom na novi phone, restorao sam apps (automatski restore od Googla) i neki cudom se pojavio request for pair from the watch. Prihvatio i sve radi.

P.S.
Po zadnjem changelogu, izgleda da ima i microphone.
1.2.27 chinese dev firmware, changelog :

- Updating GPS firmware
- new voice control Home Air Purifier features (such as: open the living room air purifier, Air Purifier is set to automatic mode)
- fixed some exception causes the displayed speed or pace
- optimized GPS substantially drift problem
- Fixed several bug

Edit: Ako si hocete napraviti svoj watch face: https://sawfb.fabiobarbon.click/
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 09.07.2017. u 04:54.
LAcy je online   Reply With Quote