View Single Post
Staro 16.07.2020., 00:03   #339
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Nismo bez razloga vec 3-4 godine nekolicina nas po forumu ponavljali kao papige i preporucivali istu stvar a to je Sandisk Extreme.

To si u startu trebao napraviti.

Kupite jednom i mirni ste, a ne ovako gubit živce i vrijeme na poluproizvode koje se lažno ili prikriveno deklariraju.


Proizvođaci u naziv stave/napišu USB 3.0 , a stikovi su si im jedva USB 2.0 brzine.

Citanje je jednako bitno kao i pisanje.


Nije ovo komentar na tebe nego nego na proizvođace koji zavaravaju kupce.

Kako ce prosjecan kupac znat se orijentorat kad ni cijena nije pravilo kvalitete a rekli smo da USB 3.0 brzine mozete objesit macku o rep ?!

Ono što mene cudi kako je uopce moguce da se proizvod stavi i dospije na tržište bez navedenih kljucnih specifikacija ?!
Za sebe obično uzmem Corsair ili Sandisk, no netko doma je vidio akciju...i ajde naruči svima po jedan, pa sam tako i sebi i curi.

Nisam uopće išao gledati, nego ajde...koliko spor i loš može biti brand name USB 3.0 stick danas. Očito može...
Zadnje što sam prije njega kupio je Corsair Survivor, prvi model s USB 3.0 i sad sam to tražio po ladici da koristim umjesto ovih Kingstona i divim se stabilnoj brzini prebacivanja
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote