View Single Post
Staro 08.04.2008., 18:30   #102
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Neznam Neznam... ja sam imao MX518 i sada imam Razera Death Adder.... osobno MX518 je bio glomazniji i znala me ruka zaboljeti dok sa Razerom nema takvih problema savrseno lezi u ruci ali opet nemoze sve biti tako jednostvno jer se vec nekih mjesec dana borim sa razerom da nadem pravi sensitivity jer koliko on god bio dobar ja nis nemrem vise pogoditi puskom u COD-u 2.... i pomalo postaje frustrirajuce...

@savecOre aj se malo uozbilji i nauci komunicirati jer ovdje bi trebao dati ili iznjeti svoje misljenje o odredenom dijelu hardwera (ukoliko ga posjedujes i koristis) kako bi se drugi mogli ili odluciti za isti ili ne zaletiti pa uzeti nesto sto im uopce neodgovara....
Sa tim svojim najmanje provokativnim kometarima radis samo medvjedu uslugu drugima koji citaju isti topic...
"MX518 ne radi bez podloge" i da je Crap.....
http://www.forumammo.com/cpg/albums/...o-facepalm.jpg
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote