View Single Post
Staro 13.11.2013., 21:35   #64
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor zatom Pregled postova
Jel možda znaš ako se adresa koju unosiš na windows storeu ne poklapa sa onom na paypalu ne može kupit? Na usa regiji sam i htio bih uzet preko paypala al u njemu mi je hrvatska adresa i ne mogu to promijenit tj izmislit neku drugu. Uzeo bih Asphalt 8 al nije dostupan kod nas. Bilokakav savjet kako to uzet dobro bi došao
vec godinama imam registriran UK microsoft account (registirio se preko Xbox360-a)...

prebacis si regiju na UK ili US.. sta ti vise pase i u Wallet-u/Novčanik-u ti se pojavi PayPal kao moguce platezno sredstvo.. kad te pita adresu izmisli neku postojecu UK ili USA, nebitno sto ona nije ista kao i tvoja PayPal adresa.. jer tu adresu ne saljes PayPalu nego samo Microsoftu...

ja ti imam ovako:
Citiraj:
Address line 1: Palace Of Westminster
City: London
Country/Region: United Kingdom
Postcode: SW1A 0AA
radi mi uredno i na WP8 i na Xbox360 jedino moras telefon ostavit na UK/USA, ako vratis regiju na HR nestat ce ti PayPal (ako vratis nazad na UK/USA ponovo ce se vratit)...

inace imas i ovu stranicu https://commerce.microsoft.com tu mozes mjenjat i postavljat nacine placanja za svoj MS racun...

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Službeni Vine ne plaća. ipak draže mi je službeni.
naravno da se sluzbeni Vine NE placa... 6sec/6tag se placa (video upload)... al definitivno vrijedi tih 12kn
@RudyHuyn stanca nadogradnje na tjednoj bazi (nekad i 2 put tjedno).. svaki put bug fix i pokoji novi feature koji official app nema... pogotovo 6tag

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 13.11.2013. u 21:45.
nathan.fake je offline   Reply With Quote