View Single Post
Staro 31.07.2013., 09:52   #1511
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510



Nije da sam pro foto, u buducnosti imam neke planove, zato sam se nekako i zadrzavam u svijetu fotografije, ali mi se sere od hrpe babetina i starih panjeva sa svojim glupostima kojima pune servere, od raznih slika cevapa do naslikvanja samih sebe i onda izljev proljeva ovih sto se cmare s njima s glupim komentarima misleci da su nesto dobroga uslikali i da su stekli status Scott Kelbya Steta, ponajvise za one koji su odlicni fotografi, slabo stavljaju slike u zadnje vrijeme, ali ako lupaju lovu i briga ih

-->
Da, istina, gledajuci SLR/SLT, onda i nema smisla, ali eto...
Sony je po tom pitanju otisao u drukcijem smjeru od Canon/Nikon konkurencije. Vidjet cemo kako ce to sve izgledati u buducnosti kad taj sustav jos vise ode naprijed. Nisam probao novije Alphe, ali bi volio

Prije svega sam pod pojmom punokrvnog slr-a mislio na robusnije tijelo kod SLR-a, pa eto i kod SLT-a kao sto su A77/A99 u odnosu na manje fotoaparate poput NEX-a i sl, koji su manji i meni ne odg., iako sam jedno vrijeme razmisljao da predjem na takav sustav, ali sam odustao.

Kao sto rekoh, nemam nista protiv Sonya i imaju dobar sustav, a za Sabola koji ima odlicne fotografije, znam, preko Fotozinea, koji je btw. iz dana u dan sve vise i vise postajao smijeh.




Nije da sam pro foto, u buducnosti imam neke planove, zato sam se nekako i zadrzavam u svijetu fotografije, ali mi se sere od hrpe babetina i starih panjeva sa svojim glupostima kojima pune servere, od raznih slika cevapa do naslikvanja samih sebe i onda izljev proljeva ovih sto se cmare s njima s glupim komentarima misleci da su nesto dobroga uslikali i da su stekli status Scott Kelbya Steta, ponajvise za one koji su odlicni fotografi, slabo stavljaju slike u zadnje vrijeme, ali ako lupaju lovu i briga ih

__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote