View Single Post
Staro 30.07.2013., 01:52   #1501
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
iz vlastitog iskustva snimanje fotoapratom je vrlo tesko...konkretno govorim za Canon 60d, 7d i 6d, za amatersku upotrebu ce posluzit vise nego dosatatno no konkretno sto mene smeta...

nema elektronski zoom, sto znaci bilo sta zelim zumirat moram jednu ruku skinuti s aparata dobijem "treskavicu" i pri zumiranju se aparat pomice. To si nemogu dopustit ni u kojem slucaju. Druga stvar vrlo nezgodno za drzanje (jedna ruka je na bocnoj strani - druga na gripu ili objektivu). Sto se tice ovog videa i odnos ovih boja nebih se uopce slozio da je tolika razlika, cak i s nekim ne toliko skupim aparatima (kamerama). 60d ima liveview pa se moze cak i njegov display namjestati po zelji i volji tako da je s te strane plus, no bez toga snimati s podignutom rukom dosta komplicirano.

netko ce vjerovatno kontrirat i rec to se sve da usavrsit, no nije mene kupio aparat vec sam ja njega kupio. Za ozbiljnije stvari monopod nafrljit + glava, cijenom vrlo prihvatljivi a ruka manje boli a pritom ce biti i mirnija

BTW video dio s onim rigovima i sve gore onako slozeno, volio bih vidjet takog jednog svemirca u svatovima prvo dijete koje mu se zabije u nogu srusit ce ga bez ikakvih problema
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote