View Single Post
Staro 25.06.2021., 07:11   #224
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Uredio sam konačno broj 44. u photoshopu i prebacio u .pdf, evo linka:

https://www.sendspace.com/file/be9yl0


Inače, osobno mi je to bio prvi Hacker koji sam kupio, bio je 1. mjesec 1999.
i, ili je već počela škola, ili su možda bili zadnji dani zimskih praznika mog 4.razreda osnovne,
praktički tek par tjedana prije sam dobio PS1, Božić naravno, pa sam počeo biti full nabrijan na sve informacije oko igara. Nešto sam s mamom okolo išao po kvartu, pa sam je molio da mi ga kupi na kiosku, jer je 32 kn bilo dosta tada pog. za nikakav budžet osnovnoškolca.

No, nije mi to prvi Hacker koji sam imao i čitao, ta čast pripada broju 42. iz 11. mjeseca 1998.
i to čak sam dva imao (i imam),
jer mogli su se slobodno uzeti na finalu HINLA jesenske lige, koje se održavalo vikend pred Božić u 12.mjesecu 1998. u SCu;
fun fact mi je da u ovom broju objavljen izvještaj sa tog događaja (na stranici 40.) sa par nažalost jako malih fotki, ali kao da se čak prepoznajem na jednoj.

Do tog trenutka rekao bih da uopće nisam znao ni čuo za Hacker, od naših časopisa sam samo jednom u lokalnoj igraonici vidio i malo čitao PC Play, broj gdje je bila najava i reportaža oko Blood 2; to mi se najviše sviđalo. (u ovom broju je prigodno i recenzija te igre, Rukavina je "flopnuo" davši toj žalosno bugovitoj i lošoj igri previsoku ocjenu, umjesto da je sasiječe u svom stilu)

Sadržajno, broj je solidan (ipak bez gorostasa ala Half Life ili Fallout 2, kao iz prethodnog broja), no dugoročno povijesno gledano ne zbog PC igara, makar su mnoge legendarne (Heretic, Thief).
Nego jer imamo recenzije Metal Gear Solida i Zelda: Ocarina of Time, igre koje na svojim platformama glatko i bez puno rasprave ulaze u top 5,
a jasno po nekima i među najbolje igre svih vremena.
Miki9 je offline   Reply With Quote