View Single Post
Staro 10.04.2009., 14:50   #4
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
ako ti je vecinom za surfanje i mp3 nemas sto razmisljati, ajfon je mob za tebe. Uz to je i neponovljive kvalitete izrade, daleko bolje od 5800. Jedno sto ces trebati malo istraziti kako funkcionira ako se dosad nisi susretao s ajfonovima. Moj savijet je da ga uzmes na tarifu 300 jer ce te izaci dosta povoljnije a nakon 3 mjeseca lako se prebacis na tarifu 150, u biti nabolje je da uzmes posebnu tarifu za iphone kako bi ga mogao u potunosti iskoristiti. Znam da neces biti razocaran jer i ja sam koristio n73 od kad je izasao, promijenio 2 ista, nakon toga uzeo 6120 zbog duplo brzeg procesora i na kraju zavrsio na iphone.u sasvim slucajno (uletio mi u tarifi za 300kn). Imao sam izuzetno losu predodzbu o istom i imao ga namjeru utopiti, nisam ga ni koristio 2 mjeseca. Nakon sto sam ga poceo koristiti i malo po malo upoznao sve njegove dobre strane, odusevio sam se kako funkcionalnoscu (ali tek nakon jailbreake.a) i pogotovo kvalitetom izrade, telefon super lezi u ruci i iznimno je dobro sklopljen. Nema vise onog skripanja kao kod nokija.. Kazem ti, ne mozes pogrijesiti ako se imalo volis upoznavati sa mobom a pretpostavljam da ti kao bivsem korisniku symbiana to nece predstavljati problem

I da, koristio sam i Samsung Omniu i SE P1i i zarekao se da vise nikad necu koristiti screen touch sa stylusom, koja je to tlaka.. Iphone uvjerljivo najbolje funkcionira sa prstom i sad bi mi se vrlo tesko bilo vracati na standardnu tipkovnicu.

Negativna strana za sad je blentav sistem spremenja datoteka u iphone koji nema veze s logikom no i to se da rijesiti odredenim cydia aplikacijama te gps, koji je neupotrebljiv ako nemas neku mobilnu tarifu a i to ce se promjeniti uskoro..

Ako budes trebao pomoc, dolazim u OS nakon uskrsa pa te mogu uputiti u osnove..
rak21 je offline   Reply With Quote