View Single Post
Staro 21.07.2018., 01:22   #4255
juzer vulgaris
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 43
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
To i mene malo kopka. Postoji naljepnica od Asbisa i originalna ambalaza ali nema racuna. Garancija bi trebala vrijediti jos cca godinu dana ali bez racuna ne znam sto mogu u slucaju da krepa.
Isprike što vjerojatno odgovaram prekasno, ali igrom slučaja sam dobio neispravnu asus Strix R7 370 OC 2GB model. Krepala je i čovjek mi ju je dao.
Naravno bez kutije, računa i ičega garanciju nikako nisam mogao ostvarit (Links mu nije htio izdat kopiju računa jer kao ne izdaju kopije od proteklih godina). Ne budi lud, kontaktiram ja Asus i saznam preko serijskog broja da garancija vrijedi do kraja ove godine. Pitam ja kako da ju reklamiram i čovjek iz Asusa mi kaže da kontaktiram MR servis. Meni odmah muka nakon čitanja tekstova o istom, ali ajmo probat.
Kontaktiram ih, kažu da je spakiram i priložim mailove koje sam razmjenio sa čovjekom iz Asusa i da će mi organizirat preuzimanje iste putem Overseasa.
Spakiram ja nju i drugi dan me zove dostavljač da će doć po nju. Donesem ju je do kombija, nalijepi on naljepnicu za MR servis i ode.
Drugi dan odem na njihovu stranicu i unesem serijski broj i vidim da je zaprimljeno.
Počekam ja još 2-3 dana kad ono poruka da je zamjenjena za Asus RX 570 OC 4GB Expedition model! Šok i nevjerica!! Čovjek htio bacit staru grafu, a ja uspio reklamirat i dobio ovu.
juzer vulgaris je offline   Reply With Quote