View Single Post
Staro 05.02.2015., 13:45   #75
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Jok, poanta je da pričam također iz vlastitog/vlastitih iskustava, što me na kraju balade jedino zanima. Rekao si koji nije, a ja ti dam realni primjer da nije. Pametnom dost.
a iz čijem ja onda iskustva pričam?

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Pa to što ekipa pati i plaća asus kao najskuplji gpu brend, kao porez na budale, to nije moj problem, dok god postoje jeftinije a bolje alternative
Uostalom, to što tebi 5 grafi proizvođača po kojem pljuješ 24/7 nije radilo kako treba, to ti ima poseban naziv i kategorizaciju:
KARMA IS A BITCH
ne, dvije su krepale, ostale su imale druge felere nevezano za load i duljinu rada (btw. nije bilo za kupiti ničeg drugoga osim asusa).

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Jasno da je tdb bitan, ali toliko dramit koliko ti dramiš za razliku od 220 do 300w potrošnje, ne uzimajući u obzir širinu sabirnice i sve ostale tehnikalije koje i uzrokuju toliki tdp (za razliku od nvidiinih faličnih sabirnica nepravilnih veličina zbog kojih im i je sad dignuta tolika prašina), je u najmanju ruku smiješno, pa ne pričamo o enthusiast level grafi koja troši 80w vs konkurencija na 300w, nego o faking 220w vs 300w. Niti je to enormna razlika u potrošnji, niti u zagrijavanju, pogotovo sa adekvatnim hlađenjem (like i said before, a i znaš i sam da su referentna hlađenja za quratz kod i jednih i drugih).
oke ti uzmi više rama, ja ću uzet manji tdp.

in a heartbeat.
syss je offline   Reply With Quote