View Single Post
Staro 22.06.2016., 14:45   #132
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
OPO i OP2 imaju uzasne ekrane. Uzasne. Na suncu vidljivost nikakva.
OPX je to malo popravio, iako ni on na suncu nije bajan. Ali je ekran klasa iznad gornjeg dvojca.

Nemam pojma kakav je na OP3, ali sumnjam da je losiji od OPX-a. Toliko ludi/glupi valjda nisu?

I da, osobno nisam ljubitelj amoleda. Dapace. Meni ekran od S6/7 nije ni malo privlacan, dapace, najbolji display mi ima iPhone 6s. Uvjerljivo. Ali to je vjerojatno zato sto ne volim prenaglasene boje od Amoleda (cak i nakon kalibracije), a iP6s ipak ima najbolju vidljivost na suncu, sto meni osobno dosta znaci.

OP2 je meni osobno bio promasaj. Tek sad godinu dana nakon izlaska istoga ima ga smisla uzeti, jer uz custom romove to postaje jako dobar uredjaj. Ali ni blizu onome sto je OPO bio. Za OP3 tek cemo vidjeti.

P.S.
OP2 ima solidnu kameru. OPX ima uzasno sporu i losu kameru. Po danu je neki prosjek, ali slike na vecer nema ni smisla slikati sa istim.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote