View Single Post
Staro 27.05.2019., 19:19   #24
BRLEE
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 58
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ako se radi o EU, nece EU na lijepe oci dati pare nikome. Oni su dobili iznos na temelju projektne prijave koja je ukljucivala 99% odredjena vlastita sredstva, ne povratna sredstva itd itd a sve na temelju nekog troskovnika. Oni jednimo mogu prikazati racune koji su fiktivni ali ne vidim da se itko od velikih igraca igra fiktivnim racunima jer se to provjeri u cas sa strane porezne.

Od ove godine postoji obaveza prijavljivanja na mjesecnoj bazi ulazne racune poreznoj. Ovi odmah vide kome je sto fakturirano i dali je s druge strane placen pdv.

Ako je telekom dobio neke novce za izgradnju infra ja fakat ocekujem da se to i odradi.
Ali neradi se o EU fondovima ako ovako piše :

"Rural Network Project time je postao prvi projekt u Europi koji će se financirati iz CEBF-a, privatnog investicijskog fonda koji je osigurao 420 milijuna eura za ulaganje u greenfield investicije i projekte proširenja širokopojasne infrastrukture na području Europe.

„Greenfield investicija / greenfield ulaganje ekonomski je naziv kojim se označuje izravno strano ulaganje pri kojemu tvrtka započinje poslovanje u stranoj zemlji tako da infrastrukturu potrebnu za poslovanje izgrađuje iz temelja.”

Ova investicija označava inicijalni projekt CEBF-a, privatnog dioničkog fonda, koji je u lipnju 2018. godine prikupio iznos od 420 milijuna eura za ulaganje u greenfield investicije i projekte proširenja u širokopojasnom infrastrukturnom prostoru Europe, a upravljanje CEBF-om povjereno je Cube Infrastructure Managers-u (Cube IM). "

Imaš još na : http://novilist.hr/Zivot-i-stil/Zani...a_refresh=true

Koliko sam ja shvatio to je sve iz privatnog fonda a ne EU fond
BRLEE je offline   Reply With Quote