View Single Post
Staro 14.08.2019., 04:03   #2276
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sorry Gabre, neću se više truditi s tobom raspravljati o F1 jer nema smisla to što ti vidiš ili ne vidiš je zato jer imaš selektivno praćenje sadržaja. Vidiš i čuješ ono što želiš pa ti to bude mantra za dalje.

Upravo si potvrdio ono što govorim cijelo vrijeme: kad odvozi utrku kako bi i trebao odvoziti, onda čepi usta svima. Kad usere ko amaterčina, onda je do bolida koji je preslab pa mora voziti 120%. U Njemačkoj je čepio usta, 2 tjedna ranije na Silverstonu si pljuvao po bolidu i opravdavao ga da mora vozit na nož kad je nabrao Maxa ko kakav početnik dakle Vettelovac do kosti koliko god pričao da "navijaš za Reno"

Moj "miljenik" Čarli je bio 2 puta nadomak pobjede. U Bahrainu (gdje je tvoj miljenik napravio zlatnu piruetu sam od sebe pod pretiskom Hamiltona) je imao kvar na motoru, a u Austriji je Max bio brži i spretniji u zadnjem krugu. Dok je šampion imao jednu jedinu šansu za pobjedu koju je usrao izletom sa staze pa su suci na kraju bili krivi.

I kad se sve zbroji i oduzme, šeprtljavi i brzopleti Čarli ima OGROMNA i GIGANCKA 24 boda manje od Vettela kojeg su nekoliko puta spašavali strategijama da bude ispred momčadskog kolege i još mu u Kanadi zaboravili reći da Vettel ima kaznu pa da mu ne otme 2.mjesto jebenica stari, jebenica. A kad to isto kaže Martin Brundle ili Damon Hill, onda to nisi čuo

Ali eto, ja ga imam na piku pa ništa od toga nije istina.


No da se odmaknemo od nebitnih vozača, čudi me zašto Gene Haas i Gunther Steiner nemaju muda napraviti is
Martin brundle i damon hill ili BILO KOJI britanac su mi relevantni jednako ko Blazicko. Pristrani su da to nisu istine.

Imas neki osobni pik na vetela, ne znam zasto, to valjda svi u ovoj temi kuze.

Jel strategija natjerala carlija par puta u zid ove godine?
Jel strategija kriva sto je bolid za kurac i da su na polovici sezone pali iza RB po performansama

Daj budimo realbi, do kraja sezone cemo gledati borbu RBa i mercedesa, a ferrari ce biti sretan ako jednu pobjedu uzmu.

Jebote, 12 trka je proslo a oni jos pobjede nisu vidjeli. Sad da ne idem googlat, ali cak mislim da im je ovo do sada najgora sezona od pocetka hibridne ere. Ili druga najgora.
Gabre je offline