View Single Post
Staro 30.09.2014., 07:36   #174
herion
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Pa jel imas maxtv uz to i gdje si radio speedtest? Probaj zg, pa onda frankfurt. I da, oni bi vidjeli na sta si spojen.
Nema MaxTV-a. Speedtest vrtim reda radi. Pravi test je kada skidam nešto sa posla. Njega pustim kada osjetim kroz rad kako sve ide sporije, a obično i neki od klinaca počne urlati kako je sporo (vječiti update igara,Steam downloadi ,torrenti...). Interesantno je da nakon reboota routera speednet prema T-Com serveru radi dobro, a poslije znam dobiti 3-4 Mb dok u isto vrijeme test datoteke koje vučem iz firme imaju 6-7 Mb transfer. Uglavnom nakon svakog restarta speednet prema T-Comu je oko 10.4Mb da bi s vremenom pao na navedene vrijednosti.
Evo od zamjene telefonskog kabla nijednom nije usporilo. U tri dana imam 5 puta manje errora nego prije u jednom danu. A količina prenesenih podataka u tom periodu je daleko veća.

Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
Od kad su mi zamjenili SX763 za ZTE pada mi brzina sa 10 na 3
Nakon palenja i gašenja modema vraća se na 10 al opet isto.
Danas su mi resetirali port pa cemo vidjeti.
Sa sx763 nije se nikad događalo
Kao što sam gore naveo, a i kolega sandokan napomenuo speedtest prema T-com-u serverima preko Ookle, kao i speedtest.ht.hr iz nekog razloga znaju pokazivati manju brzinu od stvarne. Osobito ovaj drugi. Ovo nisam primijetio na ADB-u.

PS
Hrki, koju brzinu pokazuje router kada primjetiš da brzina pala na 3Mbs?

Zadnje izmijenjeno od: herion. 30.09.2014. u 08:28.
herion je offline   Reply With Quote