View Single Post
Staro 03.06.2020., 09:15   #10
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Slazem se. Ali kad vec ovo imam, i ovo je ajmo reci malo kvalitetnije iz njihove garniture. Kod mene se nisu rastopili ti pinovi. Ali mislim da u tvom slucaju je definitivno krivo napajanje za krepanu plocu.

Ako se sjecas napisi koliko watti koji model i kakvu konfiguraciju je to ganjalo i dali si koristio komp na neki nestandardni nacin tipa (24/7 on, rudarenje dok ga ne koristis, ili bilo sto drugo.

Iskreno ja ovo od 730W mogu samo pohvalit, rudarilo je 2 godine 24/7 bez problema osim tog crnila na zicama, tak da vjerujem da i nije toliko lose. Za razliku moj Zalman za 1100kn, semi modularni, reklo bi se top napajanje, jer samo za 400kn vise si mozes nabaviti monster napajanje RM1000x, pa reko i ovaj Zalman mora valjat. Kad ono ovo. Taj Zalman nije radio ni godinu dana i zica jedna na kucistu napajanja je se rastalila slicno ko tvoja 24pinska. Pa je isto upitno i vjerojatno pitanje vremena kad ce se i ta 24pinska rastalit. Isto je rudario.

Osobno sam mislio da je Zalman top firma, ali vjerojatno mi je taj naziv samo dobro zvucao, slicno ko Chieftec, dobro zvuci...

Uglavnom da skratim, Xilence, Zalman, Chieftec, LC, one neke nikad cuo napajanja vise ne kupujem. Vidim u mnogim konfiguracijama Kolnik, isto dobro zvuci, ja za tu firmu nisam cuo do prije mjesec dana, jel bi ta isto isla u ovu recenicu nabrojanih gore?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote