View Single Post
Staro 13.09.2018., 10:13   #50
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor window09 Pregled postova
Žao mi je što ste me napali, nisam ni vidio svaki komentar odmah. Nisam lažno objavio i nisam troll nikakve vrste.



Pokušat ću to riješiti odlaskom tamo sutra nakon posla. Ne mislim radit cirkus, ali pomišljao sam i na takve stvari da budem iskren.


Ima li to što je Asus kakve razlike? Može li se obratiti zastupniku Asusa ili to sve mora biti ovako preko trgovine?



Najbolje od svega je što ne mogu dobit novac nazad jer reklamirani proizvod je kao poslan, ali nije. Još mi samo treba da mi dostava kaže da je bila kod mene kući, a žena je po cijele dane doma i očekuje poštara da donese paket.


P.S Tek sad vidim da je moderator napisao da nabijam postove. Zašto bi to radio, pa ovdje sam dugo vremena i nisam imao puno postova. Što dobivam time da pišem nepotreban tekst? Nije kao da me iskreno zanima titula pisanja po forumima, kada sam bio mlađi i dio foruma Cmar-a onda mi je bio stalo do takvih stvari, ali sada kao čovjeku koji radi na dva mjesta da zaradi za kruh zaista nemam namjeru pisati postove da bih dobio neku titulu na virtualnom forumu.


Unaprijed se ispričavam ako sam nekoga time uvrijedio. Cijenim svaki post svakog forumaša i ne mislim da je loše ako netko puno piše i ima velik broj postova. Iskreno da nema ljudi koji ovdje pomažu nama s manje znanja onda ne znam gdje bi.



Rekao sam da ne želim imenovati dostavu i trgovinu ili imena ljudi jer i sam radim u trgovini i pokušavam (barem za sada) ostati razuman koliko to mogu. Ukoliko nekome smeta obrišite temu i ispričavam se. Možete mi poslati poruku ako znate kome se mogu obratiti oko ovakvog slučaja. U ovom trenutku mi je stalo do novca, mogao sam u Elipu na 100m od kuće kupit laptop da sam bio imalo pametan.
Pa nemaš se kaj ispričavat, nisi nikog uvrijedio..
Pošto je u početku falilo dost informacija, normalno da se počelo nagađat u nedostatku datih inofrmacije, potonje je najbolje odmah izložit sve do kraja da se svede na minimum svako daljnje nagađanje, odnosno da komunikacija ne krene u drugom smjeru od strane forumaša, a onda znamo kud to sve vodi, primjera u ovoj temi ne manjka.

Ljudi svašta pišu dok ne znaju o čem se radi, zato iznesi u startu sve informacije s kojim raspolažeš, pretpostavljam da nisi došao ovdje bezveze pisat, zar ne.
Došao si s ciljem da ti se pomogne, tj savjetuje, a ljudi te ne mogu savjetovat kad se ne zna točno o čem se radi.
zvonac je offline