Tema: Seagate RMA
View Single Post
Staro 19.10.2011., 07:44   #6
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
jok...slao ja nedavno dva komada. Odi u najbližu poštu, dobro ih spakiraj i pošalji u Beč, to ja najbliže od njih.
Vrlo zanimljivo. Ne znam koliko ti je poznato, ali do koju godinu, Seagate je bio jedini proizvodjac koji Kroejsu nije htio uvesti kao zemlju slanja od krajnjeg korisnika. Prije podosta godina sam Autronicov servis nazicao da uz svoje primke, posalju i moje dva SCSI-a. Bas mi je drago da se Seagate sabrao, jedino sto se treba vratiti na radar starim povjerenjem


Citiraj:
Autor tor Pregled postova
šibneš prepisku mailova sa seagateom i sve rješeno. Ne plaćaš carinu, porez ništa....
Mada nitko ne voli hvaliti birokraciju i ine mehanizme gubljenja zivaca... ali posebno postanski dio carine i njihovog postupanja, uvelike je evoluirao u kratkom vremenu. Jasno i brzno predocavanje (posebno ako si bistar s papirima) i vrlo malo zavrzlame. Osim endema odbjegnute Amazonke iz Branimirove i njenih ozloglasenih metoda, stvari su se dosta pomakle na bolje.

I vjeruj mi, boldani dio koji si napisao, takodjer je dio sabiranja medju njima. Jer samo nekoliko godina unazad, takve fleksibilnosti i shvacanja korisnickog razloga slanje, je pocesto bio nepostojeci. Moglo ti se vratiti bez problema, a mogao si i uredno biti treriran, kao da si kupio svoj disk ponovo

Jasno, tude sluzi prijateljstvo s pokojom spedicijom pa se nisam uzurujavao, ali da vidis koliko je bilo psovanja u Branimirovoj, kad su likovi shvatili da su im ispostavili racun za (cijenom) maltene kupovinu novog diska
Visage je offline   Reply With Quote