View Single Post
Staro 11.02.2019., 17:38   #1232
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Uff, bome ste se raspisali. Ja diablo 3 nisam nikada igrao, sjecam se jedino dvojke lord of destruction ako se ne varam no to se smatra klasikom kao i heroes 3. Planirao sam mozda uzeti diablo 3 za neko online gejmanje.

Da budem iskren ni sam ne znam zasto jer uncharted 4, last of us i bloodborne me cekaju da ih privedem kraju.

Jos uvijek sam na tomb raideru oa evo da iznesem neko misljenje. Gameplay borbi slican kao na unchartedu.
Iskreno mi se ne svida nacin na koji kako bi rekao stealth ubijanje je okej, ali cim te neprijatelji skuze borba osim ako necu rafalno pucat puskom potrosit nepotrebno puno metaka ide vise njima u korist nego meni.

Dosta mi je veliki nedostatak neka projekcija mini mape, cisto radi lakse orijentacije, a ne da stalno moram otvarat kartu i gledat di kaj sta i zasto. Podsjeca malo na uncharted istrazivanje, skakutanje, pa rijesavanje zagonetki. Pa klasican dio borbe nakon kojeg opet sve po starom.

U svakom slucaju vizualno jako lijepa igrica, prica mi je solidna, dosta treba sam otkrivati i istrazivati. Meni je sad mozda malo dosadno jer rijesavam te side misije i questove nisam toliko na main storyu pokusavam bas sve ocistit. Draze bi mi bilo da je princip borbi pojednostavljen no onda opet tomb raider nije nikada bio battlefield 😂 ali sve u svemu jedna solidna igrics za poigrat.

I da bilo bi mi zao da sam dao za nju 500kn ovih 200kn opravdava cijelokupnu igru i mozda bi i sve trebale biti toliko 😂

Zanima me sad kak ce izgledati ace combat, a i veselim se medievilu..
devaa je offline   Reply With Quote