View Single Post
Staro 21.06.2019., 16:31   #226
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
nitrica ima 978grama na vagi sa svime, s tim da su plasticni oklop i backplate kod gamingx masivniji i deblji nego kod nitrice, sam hladnjak je sigurno laksi kod gamingx - dodje mi da i nju rastavim i zvažem ali imam pametnijeg posla nego tebe uvjeravati, inace nitrica je kod rx580 modela bolje hladjena od gamingx, nije velika razlika ali postoji.
A ovih od 28 do 35 dBA razilke je smješno i nepostojece ako se kuciste drži zatvoreno, a za one koji ga drže gore na stolu blizu monitora prije ce cuti grgutanje HDD nego vent od grafe na 35dBA.
Sto se tice izbora grafe osobno bih uzeo onu koja ce na novim naslovima u buducnosti bolje performati....prožvakana tema vec 100x pa nema potrebe pisati koje je to grafa od ranije navedenih...
ti i dalje po svom a sve si u krivu (bas ono laz),
-itekako se cuje rx580nitro na svojih 1900rpm, ekipi koja tvrdi suprotno je 1. buka kartice sekundarna, ono meh vise-manje nebitna 2. ostatak kompa nadglasava karticu 3. ne znaju za bolje
-msi gaming model je takoder bolji na rx580, nitro580 vrti oko 1900rpm za 75c dok msiGaming580 oko 1600rpm za 75c
-28dba vs 35dba je cujno i nije zanemarivo kako si opisao


covjek je pitao sa istaknutim zahtjevom za tisinom i temperaturom, valjda ima razloga za to i trebamo mu ponuditi najbolje bez nepotrebnih spekulacija, amdove karticu na zalost tu ne briljiraju zbog velikog tdp-a

msi gaming 1060 6gb je znatno tisa i hladnija kartica od sapphire nitro rx580 8gb a ista klasa perfomansi i to je to, tko tvrdi suprotno 1. laze 2. pogresno je informiran 3. preferira amd 4. nije probao obje


Citiraj:
Nevidija je hladnija za 8 stupnjeva , a ni to nije neka prevelika razilka.


ako je napisao da mu je bitna buka i temperature onda se uzimaju u kalkulaciju "prevage" kako kazes a ne samo perfomanse
anywayz da 8c hladnija a tisa skoro duplo (28dba vs 35dba) a zamisli da nvidiji custom krivuljom dopustis da ode do rx580 temperatura, dakle jos manje rpm i manje dba na nvidiji, bi bilo 25dba vs 35dba

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 21.06.2019. u 16:52.
  Reply With Quote