View Single Post
Staro 13.07.2020., 22:12   #55
BRLEE
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Flatline Pregled postova
Jeste i u planovima im je kao u naredne 3 godine ali to meni ništa ne vrijedi jer tko zna šta će biti do tada pošto sad vuku optiku po zraku.
Ali eto Kostrena ima priključenje u roku 180 dana a tamo je koliko znam vip provukao svoju optiku.

Tu di je rupa mislim da imaju kablovsku.
Gledaj ja bi ti preporučio da ih nazoves na broj ili preko maila ali na broj je brže, od kad je izašla njihova stranica ja ih pratim i od prvog dana kad su napravili ove mape, meni od tada za moj dio Rijeke (Draga, Gornja Vežica) pisalo je da je samo u planovima nije mi ni pisalo kao za 3 godine kao za Brašćine, Drenovu ili Zamet kad sam provjeravao još prosle godine, a od prekjučer evo dodani smo u planu da je "Planirana izgradnja po postojećoj infrastrukturi". Nazvao sam ih još prije i kako su rekli tako su i napravili da ce se do rujna napravit centrala za moje područje Rijeke i da ce se razvlačit kablovi još nekih 3 mjeseci. Doci ce i red na Drenovu pitaj ih samo i reci ce ti jer sve šta su napisali planove još od prošle godine sve su napravili kako su rekli. Barem imas srece sto ce doci FTTH kod tebe ubrzo, ja koji sam na rubu Rijeke nebi dobio optiku u sljedece 10 godina 100% da nije Rune došao sa svojom idejom.
BRLEE je offline   Reply With Quote