View Single Post
Staro 06.09.2019., 16:45   #68
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Što ti imaš voljeti ne voljeti?
ako netko planira igrati taj mod gdje voli vozila, a ti ćeš igrat drugi gdje ih nema, šta ti onda tu imaš voljet ne voljet?

Ovo šđto sam vidio bolje kretnje vozila ima nego u bf. Da, OP je, ali op je jer su svui lijeni switchat klasu da ubiju vozilo. NIje to BF da ljudi donekle surađuju, žele unuištit vozilo jer će bit veliki gubici, ako netko siluje vozilom.

Ovdje će to neko vrijeme biti problem, ali budi promjena koju želiš vidjeti, uzmi rpg i jebi mu mame.

Cod nudi raznovrsnot, privlači sve mindestove igrače i to je vrhunski. Radujem se svim modovima i raznovrsnosti da igram šta mi se da, a ne stalno mrtvi tdm 6v6.

U svakom slučaju, dugo se nisam nekoj igri ovako radovao, nadamo se da beta bude extra.

ok, ne vidim razlog cemu takva reakcija.
COD do sada nije imao vozila, koja mi oduvijek idu na jetra u sve i jednoj igri, i zato mi je COD oduvijek bio dobar. Cisti skill, a ne zakempati u tenka i peglanje pjesadije okolo, nabijati kill streakove s tim, dok se netko ne uspije respawnati sa drugom klasom i skine tog tenka, a do tada je ovaj imao 20+ kill streak
o tome se radi.
I ja se veselim napokon CODu kakav je prije bio, a ne one idiotarije sa jetpackovima, i slicno.
Igram COD od doslovno prvoga koji je izisao valjda prije 15 godina, tako da, imam svoj stav po tom pitanju.
Gabre je offline   Reply With Quote