View Single Post
Staro 15.01.2014., 01:17   #91
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Meni još uvijek nije jasno da se ovako selektivno prozivaju diskovi jer je "malom mati iz susjedstva otišao jedan Green a Katici već dva u pola godine".

Mislim da je netko u zadnjih godinu u nekoliko navrata slao linkove koji demantiraju ovakve ubjektivne izjave "odi na seagatea jer mi svi rade, a nikako na WD jer mi 2 ne rade".
Neka me slobodno netko demantira linkovima koji podupiru ove tvrdnje, bio bih mu zahvalan za prosvjetljenju.

p.s.
imam cijeli život WD diskove, a zadnjih par godina i green seriju (barem nekoliko komada) koji rade i po 20 sati dnevno i još mi NITI JEDAN disk u životu nije otišao.
Kao ni nekoliko seagate diskova dok sam bio klinac. I naravno da to ništa ne znači, zato mislim da je nepotrebno pisati ovako konačne sudove ala "WD ti je smeće" ako za to nema statističkih dokaza

Sve mi se to crkavanje manje-više čini isto, al ako mogu idem na WD Black samo 100 kuna je veća cijena od WD Blue recimo ovog od 500GB i mislim da se isplati +3 godine jamstva za +100kn, a iz iskustva mogu reć da mi ni WD Blue nije nešto pouzdan a ona stara serija AAJS je bila najgora, nagledao sam ih se crknutih svako malo i ova nova serija AAKX mi se ne sviđa, u par navrata unstable/bad sektori nakon 6-12 mjeseci korištenja računala, a što se tiče Greena ja sam ih imao 3, jednog od 500GB 2 godine, 1TB 2,5 godine i jednog od 2TB godinu dana i nijedan nije riknuo dok je recimo mom kolegi riknuo od 1TB nakon manje od godinu dana, ko će ga znat više...
Ivic@ je offline   Reply With Quote