View Single Post
Staro 12.08.2008., 20:37   #116
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
Radi se o vrlo sličnoj stolici, 99% su iste (moja ima drugačije naslone za ruke, čak bi rekao i ljepše, doduše...). Naravno, nije od tehnopanelija niti nekakve nadrkane firme.

Možete se smijati, kupio sam je neki dan u Getrou, 550 kuna (na računu piše RUBIS uredska stolica, ako ikome šta to znači...) Uzeo sam predzadnju, još je jedan karton ostao . O škartu ni govora, sve je na svome mjestu, jako kvalitetne izvedbe, iznenađujuće čak! Surfajući netom, vidio sam da takve iste, dotične "direktorske" stolice ali poznatijih firmi koštaju oko 1500-1600 kuna, ovo je kao neka jeftina kopija pa sam je platio i 1000 kuna manje. U njoj je stvarno gušt sjediti i nije mi nimalo žao... Ako ste zainteresirani, mogao bih poslikati kada dođem doma pa da vidite kako stvarno izgleda, ali nema nikakve razlike skoro...
Onda valda imamo iste. Stolica je kvalitetne izrade ali moram priznati da meni i nije bas najudobnija. Prije sam imamo neku koju sam kupio na akciji u kauflandu za 199kn (ista je u lesnini kostala 399kn ) i ta mi je bila udobnija. Najrađe bi tu tati opet uzel, a njemu dal svoju . Naslon na ovoj mi je jako dobar, ali dio na kojoj mi je guzica mi je jako neudoban. Neznam kako kod tebe, ali ja sa svojih 80kg propadnem skroz do podloske ispod spuzve (mislim da je spzva ispod tog mrezastog platna). Najrađe bi skinuo tu "mrežu" i stavio jos jedno 5-6 cm spužve

Problem je offline   Reply With Quote